Kosmetické ošetření GERnétic

Chcete-li, aby Vaše pleť byla stále mladá, krásná a ve formě, vyzkoušejte některé z kosmetických ošetření v naší nabídce. Pracujeme výhradně s kvalitní kosmetikou GERnétic a umíme poradit i s problematickou a aknózní pletí.

Kosmetika GERnétic zamezuje předčasnému stárnutí pokožky a zároveň řeší problémy, které se na pokožce mohou vyskytnout, jako např. akné, strie, jizvy, ekzémy, popáleniny, lupénka, plísně, varixy a pigmentové skvrny. Obličej představuje citlivou oblast, která je neustále vystavována vnějším faktorům a odráží naše zdraví i způsob života.

Přípravky francouzské kosmetiky GERnétic účinkují optimálním způsobem v různých vrstvách pokožky, aktivní látky cíleně míří na odpovídající buňky a díky tomu dochází ke stimulaci přirozené obnovující schopnosti pokožky. Pečující přípravky GERnétic působí v harmonii s pokožkou, zaměřuji se na individuální stav, akné, mastnou pleť, vrásky, citlivost, zčervenání nebo pigmentaci, a přinášejí tak mimořádné výsledky.

GERnétic je exkluzivní kosmetika, která používá výhradně přírodní aktivní látky z ekologicky certifikovaných oblastí. Obsahuje výtažky z 200 bylin a 15 druhů řas. Pro výrobu přípravků volí vysoce moderní způsob - biotechnologii. Ta zachovává vysokou účinnost přírodních aktivních látek a garantuje maximální šetrnost k pokožce, i k přírodě.